Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť filter
Zobraziť 9 24 36
-3%
A++
Label
Label
Zavrieť

AEG Sušička ABSOLUTECARE séria 6000

Model: T8DEG48SC
599.00 579.00

Sušička bielizne s technológiou AbsoluteCare® prináša tu najlepšiu starostlivosť o funkčné odevy, vlnu aj hodváb. En. trieda: A++, kapacita sušenia: 8 kg, spôsob sušenia: tepelné čerpadlo, vnútorné osvetlenie bubna, hlučnosť pri sušení: 66 dB, typ motora: invertor

AEG Sušička ABSOLUTECARE séria 8000

Model: T8DBC49SC
759.00 699.00

Sušička bielizne s technológiou AbsoluteCare® ponúka programy prispôsobené všetkým druhom materiálov. En. trieda: A++, kapacita sušenia: 9 kg, spôsob sušenia: tepelné čerpadlo, vnútorné osvetlenie bubna, hlučnosť pri sušení: 65 dB, typ motora: invertor

Vypredané
Zavrieť

AEG Spojovací diel

65.00
Nezmestí sa vám sušička vedľa práčky? S týmto spojovacím dielom môžte dať sušičku na práčku a získate aj odkladací priestor vďaka výsuvnej poličke.
Zavrieť

Čistiaca starostlivosť pre práčky

27.00
Naša súprava na starostlivosť zachová vašu práčku čistú a dobre fungujúcu. Čistiace produkty v tejto súprave odstraňujú vodný kameň a zápach z bubna a čistia zvyšky z tesnení dverí a rúrok.
Vypredané
Zavrieť

Špeciálne guličky do sušičky prádla

7.90
Praktický vynález pre sušičky bielizne. Pri sušení vody v tkaninách textilné vlákna tuhnú. Tieto guľôčky sú navrhnuté špeciálne pre zmäkčovanie takýchto tuhých vlákien v bielizni. Hranaté hroty zjemňujú tkaniny a oblé hroty uvoľňujú vlákna.
  • redukujú nepoddajnosť
  • zjemňujú a zmäkčujú bez použitia chemikálií